FC Vaslui – ACS Poli Timişoara 1-0

CelebanLa 21:30 începe FC Vaslui – Poli Timișoara. O să scriu câte ceva pe pagina de facebook, mă duc la meci și mi-e greu să deschid wp-ul de pe telefon.

Ceva pronosticuri?

termin articolul când vin acasă.

Later edit: A fost un meci slab, m-am plictisit pentru că nu am văzut un fotbal de calitate. FC Vaslui a deschis scorul în minutul 15 prin Celeban după o centrare a lui Sălăgeanu de pe partea dreaptă. După gol, vasluienii au mai forțat puțin și au stat cam toată repriza în jumătatea timișorenilor, dar nu au reușit să ajungă de foarte multe ori la poartă.

Repriza a doua a fost jalnică, la FC Vaslui au debutat Pătulea și Manole. Timișorenii nu s-au remarcat deloc în această partidă, au faultat foarte mult și au prestat un joc de divizie inferioară.